Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Apartamenty Zyndrama – nowe prestiżowe osiedle we Wrocławiu

Apartamenty Zyndrama – nowe prestiżowe osiedle we Wrocławiu

www.zyndrama.pl

Na obszarze wrocławskiej Kępy Mieszczańskiej rozpoczęła się realizacja nowego, prestiżowego apartamentowca – Zyndrama. W ramach inwestycji powstanie elegancki obiekt z 48 apartamentami, który pozwoli mieszkańcom korzystać z przywilejów centrum miasta, przy jednoczesnej izolacji od wielkomiejskiego zgiełku.

Apartamenty Zyndrama to osiedle wyróżniające się nowoczesną i elegancką architekturą. Obiekt zlokalizowany przy zacisznej ulicy w centrum Wrocławia, sąsiadować będzie z zakolem Odry. Otoczenie inwestycji zapewni ciche i spokojne warunki do zamieszkania, przy jednoczesnym dostępnie do pełnej infrastruktury miasta.

Kameralny projekt Zyndrama charakteryzować będą najnowsze trendy architektoniczne, połączone ze starannym dopracowaniem detali. Wejście do apartamentowca wykonane zostanie w formie reprezentacyjnego lobby oraz wykończone wysokiej klasy materiałami. Budynek wyróżniać się będzie dużymi przeszkleniami i narożnikowymi oknami, które nie tylko zagwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz, ale również podkreślą prestiżowy wizerunek obiektu. W apartamentowcu zachowane zostaną najwyższe standardy konstrukcyjne.

W obrębie kompleksu Zyndrama rozmieszczonych zostanie 48 luksusowych mieszkań, które cechować będzie duża przestronność i standard premium. Poza apartamentami typu waterfront, których powierzchnie rozpoczynać się będą od 36 mkw, w ofercie inwestycji znajdą się również 2 penthousy, których metraże wyniosą 150 i 154 mkw. Wszystkie apartamenty cechować będą nowoczesne wnętrza, połączone z unikatowym, butikowych charakterem, a także przemyślane rozkłady pomieszczeń.

Data publikacji: 29.10.2017

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również