Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Osiedle Lokum Victoria powiększa się o kolejne mieszkania

Osiedle Lokum Victoria powiększa się o kolejne mieszkania

lokum-deweloper.pl

Firma Lokum Deweloper rozszerzyła ofertę sprzedaży inwestycji Lokum Victoria o kolejne 87 lokali mieszkalnych. Inwestycja cenionej we Wrocławiu firmy deweloperskiej, realizowana jest na obszarze dzielnicy Stare Miasto i cieszy się dużą popularnością wśród klientów rynku pierwotnego. Wprowadzone do sprzedaży mieszkania stanowić będą już piąty etap projektu.

Lokum Victora jest zespołem budynków wyróżniających się nowoczesnością i estetyką. Kompleks zlokalizowany jest zacisznej części miasta, gwarantującej jednocześnie swobodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury. Osiedle, analogicznie do pozostałych projektów dewelopera, cechuje wysoki standard wykonania i dbałość o detale. W otoczeniu budynków deweloper planuje umieszczenie fontann, placów zabaw, stref ćwiczeń oraz bogatej roślinności zielonej.

W ramach najnowszej części osiedla Lokum Victoria oferowane są mieszkania o metrażach wynoszących od 33 do 88 mkw. Klienci mogą wybierać spośród lokali z dwoma, trzema i czterema pokojami, które cechują się dużą swobodą aranżacyjną. Ceny mieszkań kształtują się na poziomie 6727-8537 zł za mkw powierzchni, co pozwala na zakup lokalu już za niespełna 300 tys. zł.

Deweloper planuje zakończyć realizację inwestycji jeszcze przed końcem przyszłego roku. Dotychczas firmie udało się ukończyć pracę związane z etapami Ia oraz Ib, mieszkania wybudowane w ramach części IVa przekazywane są nabywcom, zaś etapy IIa i IVb objęte są urzędowymi procedurami odbiorowymi. Łącznie w całej inwestycji powstanie ponad tysiąc lokali mieszkalnych.

Data publikacji: 30.10.2017

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również