Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Rusza sprzedaż osiedla Księże Nowe

Rusza sprzedaż osiedla Księże Nowe

wroclaw.domd.pl

Wrocławska oferta sprzedaży spółki Dom Development rozszerzyła się o lokale mieszkalne zaprojektowane w ramach nowej inwestycji - Księże Nowe. Projekt przewiduje budowę kameralnego, 4-piętrowego obiektu ze 132 mieszkaniami oraz dwoma lokalami usługowymi. Budynek powstanie przy ulicy Rybnickiej, na obszarze dzielnicy Krzyki.

Księże Nowe otoczone będzie terenami zielonymi, a w tym uroczym Parkiem Wschodnim. Położenie w odległości zaledwie 15 minut drogi od centrum Wrocławia zagwarantuje swobodę korzystania z pełnej infrastruktury i atutów miasta.

Zgodnie z projektem, w budynku rozlokowanych zostanie 130 lokali mieszkalnych z planowanym terminem oddania w trzecim kwartale 2019 roku. Wszystkie mieszkania charakteryzować się będą dużą przestronnością i funkcjonalnością, a zróżnicowane struktury umożliwią nabywcom wybór lokalu optymalnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Oferta osiedla Księże Nowe obejmuje 130 mieszkań o układach dwu, trzy i czteropokojowych. Najmniejszy z dostępnych lokali posiada powierzchnię równą 37 mkw, zaś największy zajmuje blisko 99 mkw. Mieszkania cechują się dużą przestronnością i funkcjonalnością, a dodatkowo z okien części z nich roztacza się piękny widok na park. Uzupełnienie oferty sprzedaży stanowią dwa lokale o przeznaczeniu usługowym, które umiejscowione zostaną w części parterowej budynku.

Projekt kompleksu Księże Nowe uwzględnia stworzenie komórek lokatorskich, strefy spotkań dla przyszłych lokatorów mieszkań, a także bawialni dla najmłodszych. W kondygnacji podziemnej powstanie garaż ze 159 stanowiskami parkingowymi.

Data publikacji: 28.11.2017

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również