Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Śródmieście i okolice - 15 inwestycji

Rezydencja Szczytnicka

Wrocław, Śródmieście ul. Bartla 6

Immobillo Group Sp. z o.o.

Termin oddania: I kwartał 2019

Liczba mieszkań:5 mieszkań

Powierzchnia:71.71-157.15 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja dostępna w Biurze Sprzedaży

Botanica Residence

Wrocław, Śródmieście ul. Sienkiewicza / Matejki

Termin oddania: IV kwartał 2013r,

Liczba mieszkań:12 mieszkań

Powierzchnia:40-250 m2

Liczba pokoi: - 4

Cena:

Deweloper: Dom.developer Wrocław Sp. z o.o.

ŚRÓDMIEŚCIE odnowa

Wrocław, Śródmieście ul. Kościuszki / Prądzyńskiego

Termin oddania: wrzesień 2016

Liczba mieszkań:173 mieszkań

Powierzchnia:29.24-65.17 m2

Liczba pokoi:1 - 3

Cena:od 5 683 do 7 353 zł/m2

Deweloper: ATC Development Sp. z o.o.

Apartamenty Dąbie

Wrocław, Śródmieście ul. Rzeźbiarska , Biskupin-Dąbie

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:30 mieszkań

Powierzchnia:62.56-183.4 m2

Liczba pokoi:2 - 6

Cena:8 759 PLN

Deweloper: WPBM „MÓJ DOM” S.A.

Apartamenty Piaskowa

Wrocław, Śródmieście ul. Drobnera-Rydygiera/Sródmieście

Termin oddania: III kw. 2011

Liczba mieszkań:26 mieszkań

Powierzchnia:33-118 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:od 9 900 zł

Deweloper: JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Bulwar Drobnera

Wrocław, Śródmieście Śródmieście

Termin oddania: Pokaż szczegóły

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:- m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: WPBM „MÓJ DOM” S.A.

Concerto Verona

Wrocław, Śródmieście ul. Chopina

Termin oddania: Pokaż szczegóły

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:101-141 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: Verona Building Sp. z o.o.

Dobrzykowice Park

Wrocław, Śródmieście 5 km od Wrocławia

Termin oddania: Pokaż szczegóły

Liczba mieszkań:59 domów

Powierzchnia:135-168 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: Archicom

MARINA II - Apartamenty

Wrocław, Śródmieście ul. Księcia Witolda 1

Termin oddania: II kw.2012

Liczba mieszkań:27 mieszkań

Powierzchnia:47-270 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:od 9 588 zł

Deweloper: JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Na Grobli

Wrocław, Śródmieście ul. Na Grobli 16

Termin oddania: I kw. 2013 r.

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:21-57 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:=Informacja u dewelopera

Deweloper: Grupa Gant

Aktualności Dzielnica Śródmieście

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Apartamenty Zyndrama – nowe prestiżowe osiedle we Wrocławiu

Na obszarze wrocławskiej Kępy Mieszczańskiej rozpoczęła się realizacja nowego, prestiżowego apartamentowca – Zyndrama. W ramach inwestycji powstanie elegancki obiekt z 48 apartamentami, który pozwoli mieszkańcom korzystać z przywilejów centrum miasta, przy jednoczesnej izolacji od wielkomiejskiego zgiełku.

Apartamenty Zyndrama to osiedle wyróżniające się nowoczesną i elegancką architekturą. Obiekt zlokalizowany przy zacisznej ulicy w centrum Wrocławia, sąsiadować będzie z zakolem Odry. Otoczenie inwestycji zapewni ciche i spokojne warunki do zamieszkania, przy jednoczesnym dostępnie do pełnej infrastruktury miasta. Kameralny projekt Zyndrama charakteryzować będą najnowsze trendy architektoniczne, połączone ze starannym dopracowaniem detali. Wejście do apartamentowca wykonane zostanie w formie reprezentacyjnego lobby oraz wykończone wysokiej klasy materiałami. Budynek wyróżniać się będzie dużymi przeszkleniami i narożnikowymi oknami, które nie tylko zagwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz, ale również podkreślą prestiżowy wizerunek obiektu. W apartamentowcu zachowane zostaną najwyższe standardy konstrukcyjne. W obrębie kompleksu Zyndrama rozmieszczonych zostanie 48 luksusowych mieszkań, które cechować będzie duża przestronność i standard premium. Poza apartamentami typu waterfront, których powierzchnie rozpoczynać się będą od 36 mkw, w ofercie inwestycji znajdą się również 2 penthousy, których metraże wyniosą 150 i 154 mkw. Wszystkie apartamenty cechować będą nowoczesne wnętrza, połączone z unikatowym, butikowych charakterem, a także przemyślane rozkłady pomieszczeń.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Start przedsprzedaży mieszkań z inwestycji Ptasia 7

Deweloper INTER-ES rozpoczął przedsprzedaż lokali mieszkalnych z inwestycji Ptasia 7. Osoby zainteresowane nowym osiedlem we wrocławskiej Nadodrzu, w ramach specjalnej oferty przedsprzedaży, mogą zarezerwować mieszkania o powierzchniach wynoszących od 25,6 do 34 mkw. Ceny proponowanych przed dewelopera mieszkań rozpoczynają się od 171 tysięcy złotych.

Realizacja inwestycji przy ulicy Ptasiej we Wrocławiu rozpocznie się w drugim kwartale bieżącego roku, a jej efektem będzie powstanie 90 nowych lokali mieszkalnych. Zakończenie budowy pierwszego obiektu, zgodnie z planami dewelopera, powinno nastąpić w pierwszym kwartale 2019 roku. Mieszkania oferowane w ramach projektu Ptasia 7 charakteryzują się przemyślanymi układami i funkcjonalnymi wnętrzami. Korzystne rozmieszczenie pomieszczeń zagwarantuje przyszłym mieszkańcom dużą swobodę aranżacyjną oraz możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych oczekiwań. Staranny projekt lokali przełoży się również na najwyższy poziom komfortu i wygody. Inwestycja Ptasia 7 wyróżniać się będzie znakomitą lokalizacją. Kompleks powstanie w odległości niespełna 800 metrów od wrocławskiego starego miasta. W bliskim sąsiedztwie budynku zlokalizowane będą placówki edukacyjne, punkty użyteczności publicznej, a także ważny węzeł komunikacyjny. Doskonałe położenie kompleksu pozwoli na szybkie i wyg...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Budowa inwestycji Wyspiańskiego 11 zakończona

Firma Bouygues Immobilier zakończyła realizację swojej pierwszej inwestycji mieszkaniowej na wrocławskim Śródmieściu. W ramach projektu o nazwie Wyspiańskiego 11 deweloper wybudował kameralny budynek z 57 apartamentami. Jednocześnie deweloper kontynuuje prace związane z budową 14 inwestycji w Polsce, z których dwie zlokalizowane są na obszarze Wrocławia.

W obrębie apartamentowca Wyspiańskiego 11 umiejscowiono 57 lokali mieszkalnych, które cechują się ponadstandardową wysokością pomieszczeń, która wynosi blisko 3 m. Ponad to mieszkania wyróżniają się panoramicznymi oknami, dużymi loggiami oraz tarasami, które posiadają szklane balustrady. Poza komfortowymi apartamentami w budynku umiejscowiono recepcję, klub fitness, saunę oraz parking w części podziemnej. Inwestycja Wyspiańskiego 11 została zrealizowana z olbrzymią troską o detale. Wśród licznych atutów wybudowanego obiektu na uwagę zasługuje zastosowanie przemyślanych rozwiązań architektonicznych, harmonijne współgranie budynku z jego lokalizacją oraz zachowanie indywidualnego charakteru miejsca. Kompleks będący niezwykle funkcjonalną przestrzenią do zamieszkania, zaprojektowany został przez pracownię Zbigniewa Maćkowa. Jego generalnym wykonawcą była firma Erbud. W ofercie sprzedaży inwestycji pozostał już ostatni, największy lokal mieszkalny. Jest nim ponad 120-metrowy penthou...