Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Krzyki i okolice - 54 inwestycje

Osiedle Rodzinny Gaj

Wrocław, Krzyki ul. Kłodzka

Wrobud Sp. z o.o.

Termin oddania: I kwartał 2019

Liczba mieszkań:2 mieszkania

Powierzchnia:26.73-69.73 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja dostępna w Biurze Sprzedaży

CENTAURIS

Wrocław, Krzyki ul. Ślężna

Termin oddania: Pokaż szczegóły

Liczba mieszkań:71 mieszkań

Powierzchnia:28-158 m2

Liczba pokoi:1 - 4/5

Cena:od 6 500 zł

Deweloper: Centauris IPD Invest Sp. z o.o. SKA

Mała Toskania

Wrocław, Krzyki ul. Buforowa / ul. Konduktorska

Termin oddania:

Liczba mieszkań:256 mieszkań

Powierzchnia:25-66 m2

Liczba pokoi:1 - 3

Cena:5 182 PLN/m2

Deweloper: MURAPOL S.A.

Nowa Papiernia

Wrocław, Krzyki ul. Kościuszki 142

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:110 mieszkań

Powierzchnia:35-100 m2

Liczba pokoi:1 - 5

Cena:od 5900 zł/m2

Deweloper: Red Real Estate Development Alpha Sp. z o.o.

Zabrodzka 2-4

Wrocław, Krzyki ul. Zabrodzka 2-4

Termin oddania: Pokaż szczegóły

Liczba mieszkań:48 mieszkań

Powierzchnia:39.31-66.25 m2

Liczba pokoi:2 - 3

Cena:5185 zł/m2

Deweloper: Egeria Development sp z o.o.

Angel Wings

Wrocław, Krzyki ul. Walońska/ Traugutta

Termin oddania: IV kw. 2009 r.

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:27.29-101.73 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: Angel Wings

Apartamenty na Krzykach

Wrocław, Krzyki ul.Krzycka 86-86h

Termin oddania: do zamieszkania

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:98.8-118.03 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: Budotex Sp. z o. o.

Belvedere Park

Wrocław, Krzyki ul. Karkonoska/Przyjaźni

Termin oddania: Gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:45-104 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: Belvedere Park - Polmot Holding Sp. z o.o.

Krzyki Pogodne

Wrocław, Krzyki ul. Wietrzna 12

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:32-141 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: Locus Sp. z o.o

Lokum di Trevi

Wrocław, Krzyki ul. Tarnogajska i Klimasa

Termin oddania: do 2014

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:25-90 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: LOKUM DEWELOPER

Aktualności Dzielnica Krzyki

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Rusza sprzedaż osiedla Księże Nowe

Wrocławska oferta sprzedaży spółki Dom Development rozszerzyła się o lokale mieszkalne zaprojektowane w ramach nowej inwestycji - Księże Nowe. Projekt przewiduje budowę kameralnego, 4-piętrowego obiektu ze 132 mieszkaniami oraz dwoma lokalami usługowymi. Budynek powstanie przy ulicy Rybnickiej, na obszarze dzielnicy Krzyki.

Księże Nowe otoczone będzie terenami zielonymi, a w tym uroczym Parkiem Wschodnim. Położenie w odległości zaledwie 15 minut drogi od centrum Wrocławia zagwarantuje swobodę korzystania z pełnej infrastruktury i atutów miasta. Zgodnie z projektem, w budynku rozlokowanych zostanie 130 lokali mieszkalnych z planowanym terminem oddania w trzecim kwartale 2019 roku. Wszystkie mieszkania charakteryzować się będą dużą przestronnością i funkcjonalnością, a zróżnicowane struktury umożliwią nabywcom wybór lokalu optymalnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Oferta osiedla Księże Nowe obejmuje 130 mieszkań o układach dwu, trzy i czteropokojowych. Najmniejszy z dostępnych lokali posiada powierzchnię równą 37 mkw, zaś największy zajmuje blisko 99 mkw. Mieszkania cechują się dużą przestronnością i funkcjonalnością, a dodatkowo z okien części z nich roztacza się piękny widok na park. Uzupełnienie oferty sprzedaży stanowią dwa lokale o przeznaczeniu usługowym, które umiejscowione zostaną w części parterowej budynku. Projekt kompleksu Księże Nowe uwzględnia stworzenie komórek lokatorskich, strefy spotkań dla przyszłych lokatorów mieszkań, a także bawialni dla najmłodszych. W kondygnacji podziemnej powstanie garaż ze 159 stanowiskami parkingowymi.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Trzeci etap Apartamentów Innova już w sprzedaży

Klienci wrocławskiego rynku pierwotnego mogą już zakupić mieszkania z najnowszego etapu inwestycji Apartamenty Innova. Firma Fadesa Polnord Polska właśnie rozpoczęła sprzedaż lokali z trzeciej części osiedla na wrocławskich Krzykach. Planowany termin zakończenia budowy kompleksu to maj 2019 roku.

Apartamenty Innova III to projekt będący kontynuacją wcześniejszych realizacji dewelopera: Osiedla Innova oraz Osiedla Moderno. Tworzyć go będą dwa 17-piętrowe apartamentowce, które powstaną przy ulicy Jesionowej. W obrębie obiektów rozlokowanych zostanie 211 wygodnych mieszkań z balkonami bądź loggiami, a także 256 stanowisk parkingowych. Oferta Apartamentów Innova III zawiera lokale mieszkalne o układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych, których metraże kształtują się w przedziale 33-120 mkw. Wszystkie mieszkania cechują się funkcjonalnymi rozkładami oraz znakomitym nasłonecznieniem wnętrz, które jest efektem zastosowania dużych, panoramicznych okien. W części parterowej obiektu planuje się budowę lokale usługowego, natomiast pozostała przestrzeń wraz z dwoma kondygnacjami podziemnymi posłuży do stworzenia garażu ze stanowiskami parkingowymi dla aut i jednośladów. Dodatkowo projekt inwestycji uwzględnia budowę komórek lokatorskich, a także specjalnych schowków na wózki. Wśród li...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Ostatnie wolne apartamenty w ofercie Malinowego Zacisza

W ofercie sprzedaży drugiego etapu osiedla Malinowe Zacisze pozostało już zaledwie 5 ostatnich lokali mieszkalnych. Wszystkie wolne apartamenty posiadają układy trzypokojowe, a ich ceny rozpoczynają się od 6675 zł/mkw.

Malinowe Zacisze II to inwestycja Grypy Deweloperskiej GEO, która zrealizowana została na obszarze wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Drugi etap osiedla objął budowę dwóch kameralnych budynków wielorodzinnych, w obrębie których rozlokowano 24 mieszkania. Stylistyka i architektura obiektów nawiązuje do wcześniejszego etapu osiedla, który powstał na rogu ulic Rakowieckiej oraz Okólnej. Inwestycja Malinowe Zacisze II wyróżnia się bezpośrednim sąsiedztwem parku i bliską odległością do centrum Wrocławia. Osiedle otoczone jest terenami zielonymi, a w jego pobliżu znajduje się Las Rakowiecki oraz atrakcyjne obszary nad Odrą i Oławą. W cichej i spokojnej okolicy dominuje zabudowa jednorodzinna, a szybki dostęp do rozbudowanej infrastruktury gwarantuje swobodę korzystania z oferty licznych placówek handlowych, szkół, przychodni medycznych, a także miejsc rozrywki i wypoczynku. W ofercie sprzedaży Malinowego Zacisza II znalazły się 24 komfortowe lokale mieszkalne, z czego wolnych pozostało j...