Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Fabryczna, Stabłowice i okolice - 5 inwestycji

Rezydencja Maślicka

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice ul. Maślicka

Wrocław Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Termin oddania: IV kwartał 2018

Liczba mieszkań:6 mieszkań

Powierzchnia:36.09-89.22 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja dostępna w Biurze Sprzedaży

Stabłowice I

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice ul. Kokosowa

Termin oddania: Pokaż szczegóły

Liczba mieszkań:17 mieszkań

Powierzchnia:70-155 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: Milart Sp. z o.o.

Stabłowice II

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice ul. Arbuzowa 5-11

Termin oddania: Pokaż szczegóły

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:- m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: Milart Sp. z o.o.

Stabłowice III-V

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice ul. Kokosowa / Arbuzowa

Termin oddania: Pokaż szczegóły

Liczba mieszkań:185 mieszkań

Powierzchnia:- m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja u dewelopera

Deweloper: Milart Sp. z o.o.

Stabłowice IV

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice ul. Arbuzowa

Termin oddania: Pokaż szczegóły

Liczba mieszkań:54 mieszkań

Powierzchnia:- m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:4540 zł/mkw netto

Deweloper: Milart Sp. z o.o.

Aktualności Dzielnica Fabryczna, Stabłowice

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Rozpoczęła się realizacja ostatniej fazy osiedla Nowy Horyzont

Grupa Deweloperska GEO przystąpiła do budowy ostatniej części kompleksu Nowy Horyzont. Inwestycja powstająca na wrocławskich Stabłowicach powiększy się tym samych o kolejne 78 lokali mieszkalnych. W ofercie sprzedaży osiedla znajduje się aktualnie 98 mieszkań, zaprojektowanych w ramach etapów: drugiego, trzeciego oraz czwartego. Proponowane przez dewelopera ceny rozpoczynają się od 4260 zł/mkw.

Nowy Horyzont jest rodzinną inwestycją mieszkaniową, która charakteryzuje się niską zabudową i przyjaznym charakterem. Budowa osiedla podzielona została na cztery etapy, z czego trzy pierwsze zostały już ukończone. Aktualnie rozpoczęły się prace związane z czwartą, ostatnią częścią kompleksu, której efektem będzie powstanie 78 lokali mieszkalnych. Poza wprowadzonymi w ostatnim czasie do sprzedaży mieszkaniami, w ofercie kompleksu znajduje się wciąż 20 gotowych mieszkań z etapów drugiego oraz trzeciego. W ramach czwartej fazy inwestycji Nowy Horyzont zaprojektowano 78 lokali mieszkalnych o układach dwu- i trzypokojowych. Ich powierzchnie kształtują się w przedziale 41-72 mkw. Część mieszkań kwalifikuje się do otrzymania dopłat w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Z okazji poszerzenia oferty inwestycji o lokale mieszkalne z najnowszego etapu, deweloper przygotował specjalną promocję dla klientów. Na nabywców pierwszych dziesięciu mieszkań czeka 10-procentowa zniżka, a co więcej osoby zainteresowane gotowymi lokalami z ukończonych już etapów mogą liczyć na rabat w wysokości 10 tys. zł.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Ostatnie mieszkania na osiedlu Nowy Horyzont

W ofercie sprzedaży wrocławskiego osiedla Nowy Horyzont pozostało już zaledwie 20 lokali mieszkalnych, wybudowanych w ramach drugiej oraz trzeciej fazy projektu. Mieszkania są już w pełni ukończone, a zakup wybranych lokali możliwy jest w ramach programu MdM. Jednocześnie w planach Grupy Deweloperskiej GEO pojawiła się realizacja kolejnego, czwartego już etapu inwestycji na Stabłowicach.

Nowy Horyzont jest eleganckim i kameralnym kompleksem mieszkaniowym, który otacza spokojna i cicha okolica. Lokalizacja osiedla pozwala na połączenie aktywnego życia w mieście z możliwością stałego kontaktu z naturą. W ramach inwestycji zaprojektowano szeroki wachlarz różnorodnych lokali mieszkalnych, które pozwalają na wybór mieszkania idealnie dopasowanego do oczekiwań nabywcy. Dotychczas w ramach inwestycji wybudowano cztery obiekty wielorodzinne, których realizacja przebiegała w trzech etapach. W pierwszym z nich powstał budynek A2, który został już całkowicie wyprzedany. Druga faza projektu objęła budowę obiektu A3, w ofercie którego wciąż znajduje się pięć wolnych, przeznaczonych do sprzedaży mieszkań. W ostatnim z ukończonych etapów – trzecim, powstały budynki B oraz C. W ofercie tej części osiedla znajduje się ostatnich 15 lokali mieszkalnych. Już w najbliższym czasie deweloper wprowadzi do sprzedaży mieszkania zaprojektowane w ramach czwartej, ostatniej już fazy kompleksu....

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Rusza kolejny etap osiedla Słoneczne Stabłowice

Firma Archicom rozpoczęła sprzedaż mieszkań zaprojektowanych w ramach nowego etapu inwestycji Słoneczne Stabłowice. Zgodnie z projektem na wrocławskim osiedlu powstaną trzy kolejne budynki wielorodzinne, które umiejscowione zostaną wzdłuż rzeki. Przyszli mieszkańcy obiektów poza niepowtarzalnym widokiem na Bystrzycę, będą mogli liczyć również na własny fitness.

Oferta wprowadzonej do sprzedaży części osiedla zawiera 76 lokali mieszkalnych, posiadających układy dwu-, trzy- i czteropokojowe. Najmniejsze z dostępnych mieszkań posiada powierzchnię równą 37 mkw, zaś największe zajmuje 75 mkw. Do lokali w części parterowej przynależą ogródki, a w przypadku umiejscowienia na wyższych pietrach - przestronne balkony i tarasy. Mieszkania dostępne są dla klientów w cenach od 5200 zł/mkw, a dodatkowo część z nich kwalifikuje się do otrzymania rządowych dopłat w ramach programu MdM. Pierwsi nabywcy otrzymają klucze do zakupionych lokali w pierwszym kwartale 2018 roku. Znaczącym walorem kompleksu Słoneczne Stabłowice będą liczne udogodnienia dla mieszkańców w formie własnego fitnessu, strefy klubowej oraz zadrzewionego skweru wypoczynkowego. Co więcej inwestycja uwzględnia stworzenie przestrzeni na świeżym powietrzu, które sprzyjać będą integracji sąsiadów. Teren osiedla objęty zostanie ochroną oraz częściowym ogrodzeniem. Słoneczne Stabłowice z uw...