Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Fabryczna, Grabiszyn i okolice - 1 inwestycja

Verity Rosa

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn ul. Blacharska 20

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:76 mieszkań

Powierzchnia:52.25-81.52 m2

Liczba pokoi:2 - 4

Cena:informacja u dewelopera

Deweloper: Verity Development Sp. z o.o.

Aktualności Dzielnica Fabryczna, Grabiszyn

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Na Grabiszynie powstaje atrakcyjne osiedle Kwadrat

Na wrocławskim Grabiszynie trwa budowa nowego kompleksu mieszkalnego o nazwie Kwadrat. Dwuetapową inwestycję realizuje firma PROFIT Development, a jej efektem będzie powstanie blisko 300 nowych lokali mieszkalnych. Pierwszy etap osiedla obejmować będzie realizację 7-kondygnacyjnego budynku, który ukończony zostanie w ostatnim kwartale 2018 roku.

Bryła pierwszego obiektu powstającego w ramach inwestycji Kwadrat opierać się będzie na kształcie litery L. Budynek ten pomieści 82 komfortowe lokale mieszkalne, apartamenty hotelowe przeznaczone pod długoterminowy wynajem w liczbie 66 oraz 8 pomieszczeń o charakterze użytkowym. Dodatkowo w obrębie obiektu znajdą się dwie hale garażowe z łączną liczbą 148 stanowisk postojowych. Oferta I etapu kompleksu Kwadrat obejmuje mieszkania o rozkładach od jedno- do czteropokojowego. Powierzchnia najmniejszego z nich wynosi 16 mkw, zaś największy lokal zajmuje 91 mkw. Wszystkie mieszkania dostępne są z powierzchniami dodatkowymi w formie balkonów, loggii i tarasów. Dużym walorem oferowanych w inwestycji mieszkań są duże okna gwarantujące optymalne doświetlenie wnętrz. Osiedle Kwadrat wyróżnia się atrakcyjną architekturą i szlachetnymi materiałami. Deweloper stawia na bezpieczeństwo, nowoczesność i komfort powstających przestrzeni, które mają zapewnić przyszłym mieszkańcom jak najlepsze warunki do zamieszkania. Wśród licznych atutów inwestycji na uwagę zasługuje wysoki standard wykonania i gwarancja bezpiecznego zakupu.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Trwa budowa nowoczesnego kompleksu – Villa Alouette

Firma Bouygues Immobilier prowadzi realizację nowej inwestycji mieszkaniowej na wrocławskim Grabiszynku. W ramach projektu Villa Alouette powstają dwa kameralne obiekty wielorodzinne, mieszczące łącznie 89 mieszkań. Budowa kompleksu rozpoczęła się w wakacje, a swoich nabywców znalazło już około 40% lokali mieszkalnych znajdujących się w ofercie. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Skanska.

Na osiedlu Villa Alouette zaprojektowano mieszkania o funkcjonalnych układach od 2- do 4-pokojowych. Powierzchnia najmniejszego z dostępnych lokali wynosi 43 mkw, zaś największe zajmuje ponad 120 mkw. Najwyższe kondygnacje budynków zajmują mieszkania 2-poziomowe, które oferowane są z przestronnymi tarasami. Mieszkania cechują się optymalnym dostępem naturalnego światła i dużą swobodą aranżacyjną. Standardowe wyposażenie wszystkich lokali stanowią inteligentne systemy mieszkaniowe, umożliwiające sterowanie takimi parametrami jak ogrzewanie, oświetlenie czy urządzenia AGD. Kompleks Villa Alouette posiadać będzie przyjemną, stonowaną elewację o barwach bieli, beżu oraz szarości. Walory estetyczne obiektów podkreślą szklane balustrady balkonów i tarasów. Budynki charakteryzować będą bardzo dobre parametry akustyczne, wysokiej jakości materiały i ponadstandardowe rozwiązania. Projekt inwestycji Villa Alouette przewiduje przeznaczenie części kompleksu na stworzenie miejsca spotkań dla...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Na Grabiszynku powstaje osiedle AVANTI House

Na wrocławskim Grabiszynku trwają prace budowlane związane z inwestycją AVANTI House. Kameralny kompleks przy ulicy Rymarskiej tworzyć będą dwa nowoczesne budynki, które poza doskonałą lokalizacją zagwarantują przyszłym mieszkańcom ciszę i spokój. Projekt realizuje znana na rynku pierwotnym firma deweloperska Temar. Zakończenie inwestycji planowane jest na drugi kwartał 2017 roku.

Na osiedle AVANTI House składać się będą dwa obiekty wielorodzinne o niskiej, trzykondygnacyjnej zabudowie. Ich otoczenie stanowić będzie starannie zaprojektowana zieleń, która zapewni poczucie komfortu i odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Modernistyczne budynki o jasnych bryłach cechować będą subtelne detale. Pomiędzy obiektami znajdzie się przestronny zimozielony dziedziniec, zwiększający elegancję i funkcjonalność kompleksu. Na osiedlu AVANTI House zaprojektowano lokale mieszkalne o cenionych przez nabywców układach. Bogata oferta zawiera mieszkania od dwu- do pięciopokojowych, których metraże kształtują się na poziomie 37-110 mkw. Wszystkie lokale posiadają dostęp do balkonu lub tarasu. Swobodną komunikację w obrębie obiektów zapewnią cichobieżne windy, które funkcjonować będą do garażu w kondygnacji podziemnej. Osiedle AVANTI House zapewni poczucie wygody i bezpieczeństwa. Wśród licznych udogodnień na uwagę zasługuje uwzględnienie w projekcie wspólnych rowerowni i wóz...