Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Fabryczna, Złotniki i okolice - 1 inwestycja

KIELECKA 14

Wrocław, Fabryczna, Złotniki ul. Kielecka 14

Termin oddania:

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:- m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Aktualności Dzielnica Fabryczna, Złotniki

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Na Złotnikach powstanie Osiedle Hibiskus

Na wrocławskich Złotnikach firma Budotex zrealizuje nową inwestycję mieszkaniową – Osiedle Hibiskus. Kompleks wybudowany zostanie przy ulicy Opoczyńskiej i składać się będzie z sześciu obiektów wielorodzinnych z łączna liczbą 101 lokali mieszkalnych. Rozpoczęcie prac budowlanych na osiedlu zaplanowano na czwarty kwartał bieżącego roku.

Projekt Osiedla Hibiskus zakłada budowę sześciu budynków mieszkalnych z podziemnymi parkingami samochodowymi. Każdy z obiektów posiadać będzie trzy kondygnacje naziemne, na których umiejscowionych zostanie łącznie 101 mieszkań. Powierzchnie lokali mieszkalnych kształtować się będą w przedziale 39-100 mkw, a dodatkową przestrzeń stanowić będą balkony, antresole i tarasy o nawierzchni trawiastej. Realizacja inwestycji przebiegać będzie na niespełna hektarowej działce, zlokalizowanej przy ul. Opoczyńskiej w dzielnicy Złotniki. Aktualnie deweloper stara się o uzyskanie pozwolenia na budowę kompleksu. Oferta Osiedle Hibiskus skierowana będzie do różnych grup nabywców. Swoje wymarzone lokum w postaci funkcjonalnych kawalerek znajdą tu single, zaś na rodziny z dziećmi czekać będą przestronne lokale mieszkalne o układach dwu- i trzypokojowych. Dodatkowo z myślą o najmłodszych na terenie kompleksu planuje się stworzenie osiedlowego placu zabaw. W sąsiedztwie inwestycji znajdować się będą atrakcyjne tereny zielone, a w tym także Park Złotnicki. W bliskiej odległości mieszkańcy odnajdą także punkty handlowe i usługowe, a także przystanki komunikacyjne.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Trwa budowa osiedla Parkowe Złotniki

Firma ARKOP Deweloper kontynuuje prace związane z realizacją kameralnej inwestycji mieszkaniowej o nazwie Parkowe Złotniki. Osiedle jest znakomitą propozycją dla osób młodych rozpoczynających aktywne życie i wkraczających w dorosłość, a także dla nieco starszych klientów ceniących spokój i łatwy dostęp do obiektów użyteczności publicznej. Kompleks powstaje na obszarze wrocławskiej dzielnicy Złotniki.

Parkowe Złotniki to projekt osiedla o kameralnej zabudowie, nietuzinkowej i nowoczesnej architekturze, a także doskonałej lokalizacji. Kompleks zapewni wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku, dając jednocześnie gwarancję swobodnego połączenia z centrum metropolii i ważnymi węzłami komunikacyjnymi. Osiedle składać się będzie z dwóch kameralnych, dwupiętrowych budynków, których otoczenie stanowić będzie niska zabudowa jednorodzinna. W obrębie obiektów rozmieszczone zostaną 143 mieszkania, charakteryzujące się funkcjonalnymi rozkładami i możliwością tworzenia indywidualnych aranżacji. Klienci zainteresowani ofertą inwestycji Parkowe Złotniki mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza lokali mieszkalnych – od niewielkich kawalerek zajmujących 27 mkw, po przestronne 4-pokojowe mieszkania o metrażach do 84mkw. Do lokali umiejscowionych na parterze przynależą duże zielone tarasy, zaś mieszkania na wyższych piętrach oferowane są z przestronnymi balkonami. Kondygnacje podziemne obiektów...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Parkowe Złotniki – nowa inwestycja na wrocławskich Złotnikach

Parkowe Złotniki są kolejną inwestycją firmy Arkop Deweloper, która realizowana jest w obrębie wrocławskiej dzielnicy Złotniki. Osiedle o kameralnej zabudowie, nietuzinkowej i nowoczesnej architekturze oraz doskonałej lokalizacji gwarantuje wytchnienie od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnym dostępie do głównych węzłów komunikacyjnych, a także dobrym połączeniu z centrum miasta.

W ramach projektu Parkowe Złotniki planowana jest budowa dwóch kameralnych, dwupiętrowych budynków przy ulicy Małopolskiej, których bezpośrednie sąsiedztwo stanowić będzie zabudowa jednorodzinna. W obiektach rozlokowane zostaną 143 mieszkania o funkcjonalnych rozkładach, pozwalające na tworzenie indywidualnych aranżacji. Osoby zainteresowane ofertą inwestycji mogą wybierać spośród różnorodnych lokali mieszkalnych – od małych jednopokojowych kawalerek zajmujących od 27 mkw, po przestronne mieszkania czteropokojowe, idealnie sprawdzające się w przypadku rodzin z dziećmi. W kondygnacjach podziemnych budynków planowana jest budowa wielostanowiskowych garaży ze z miejscami postojowymi, a także komórek lokatorskich. Lokale mieszkalne znajdujące się w częściach parterowych budynków proponowane będą nabywcom wraz z przestronnymi zielonym tarasami, stanowiąc tym samym namiastkę zabudowy jednorodzinnej. Do mieszkań zajmujących wyższe kondygnacje przynależeć będą obszerne balkony. Parkowe...