Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Fabryczna, Żerniki i okolice - 2 inwestycje

Stare Żerniki

Wrocław, Fabryczna, Żerniki ul. Pieprzna

West Invest Company Sp. z.o.o.

Termin oddania: I kwartał 2019

Liczba mieszkań:8 mieszkań

Powierzchnia:28.1-76.2 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:Informacja dostępna w Biurze Sprzedaży

ATAL Nowe Żerniki II

Wrocław, Fabryczna, Żerniki Kosmonautów

Termin oddania: IV kwartał 2018

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:27.43-99.9 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:5800

Deweloper: Atal S.A. - filia Wrocław

Aktualności Dzielnica Fabryczna, Żerniki

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Ruszyła budowa Osiedla Inspiracja na Nowych Żernikach

Spółka BLOCKPOL rozpoczęła realizację nowej inwestycji mieszkaniowej na wrocławskich Nowych Żernikach. Osiedle Inspiracja obejmie budowę ośmiu nowoczesnych obiektów wielorodzinnych z łączną liczbą 126 lokali mieszkalnych. Już teraz możliwy jest zakup mieszkań, które deweloper oferuje w cenach od 4900 zł/mkw. Ukończenie kompleksu planuje się na pierwszy kwartał 2018 roku.

Osiedle Inspiracja powstanie przy ulicy Białodrzewnej i stanowić będzie cześć dużego projektu urbanistycznego o nazwie Nowe Żerniki. Inwestycja zrealizowana zostanie zgodnie z ideą osiedla modelowego, które przyszłym mieszkańcom zaoferuje dużo większą liczbę udogodnień niż jest to w przypadku typowego budownictwa mieszkaniowego. Osiedle Inspiracja tworzyć będzie osiem budynków mieszkalnych, posiadających po pięć kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. Poza lokalami mieszkalnymi w ramach projektu powstaną pomieszczenia o charakterze usługowym, a także stanowiska parkingowe naziemne i podziemne, które wraz z pomieszczeniami dla rowerów zadbają o potrzeby zmotoryzowanych lokatorów. Oferta Osiedla Inspiracja to 126 funkcjonalnych mieszkań, posiadających dostęp do prywatnych ogródków i balkonów. Na nabywców czeka 10 kawalerek o powierzchniach wynoszących 27 mkw, 14 lokali mieszkalnych 2-pokojowych z metrażami od 46 do 53 mkw, 46 mieszkań z trzema pokojami, które zajmują od 52 do 62 mkw, a także 47 lokali 4-pokojowych z powierzchniami kształtującymi się w przedziale 59-65 mkw. Dodatkowo dla najbardziej wymagającej grupy klientów przygotowano 9 mieszkań o układach pięciopokojowych, których metraż wynosi 73 mkw.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

W sprzedaży mieszkania z inwestycji Nowe Żerniki

Trwa sprzedaż lokali mieszkalnych zaprojektowanych w ramach inwestycji Nowe Żerniki. Projekt realizuje firma Vantage Development, która współpracuje z Urzędem Miasta Wrocław. W aktualnej ofercie inwestycji znajdują się mieszkania z dwóch 5-piętrowych obiektów wielorodzinnych, które zgodnie z założeniami dewelopera powinny zostać ukończone w drugim kwartale 2017 roku.

Nowe Żerniki jest inwestycja o kameralnym klimacie, który wzmocni zastosowanie ażurowej pergoli oddzielającej przestrzeń wewnętrznego dziedzińca od ulicy. Urok osiedla podkreślony zostanie szlachetnymi odmianami drzew owocowych, które wypełnią części wspólne między budynkami. Obiekty tworzące inwestycję Nowe Żerniki pomieszczą łącznie 60 lokali mieszkalnych o najpopularniejszych układach i powierzchniach. W ofercie znajdą się mieszkania o metrażach mieszczących się w przedziale 44-62 mkw, które proponowane będą nabywcom wraz z obszernymi balkonami. W częściach podziemnych znajdą się garaże z miejscami postojowymi, które zadbają o potrzeby zmotoryzowanej części mieszkańców. Projekt nie uwzględnia stworzenia na parterze lokali o przeznaczeniu usługowym. Nowe Żerniki to inwestycja o licznych walorach lokalizacyjnych, stanowiąca część modelowanego osiedla. Położenie kompleksu zapewni swobodny dojazd do centrum, Portu Lotniczego, czy też stacji kolejowej. Ponadto w bliskim położeniu...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Trwa budowa i sprzedaż mieszkań na osiedlu Atmosfera

Firma PROFIT Development kontynuuje proces budowy i sprzedaż lokali mieszkalnych zaprojektowanych w ramach osiedla Atmosfera, zlokalizowanego we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna. Kompleks powstaje w ramach projektu Nowe Żerniki, który już wkrótce stanowić będzie architektoniczną wizytówkę stolicy Dolnego Śląska. Zakończenie realizacji inwestycji planuje się na III kwartał przyszłego roku.

Atmosfera to projekt osiedla, które tworzyć będą eleganckie, jednoklatkowe budynki mieszkalne. Łącznie w ramach inwestycji powstanie 10 takich obiektów, wyróżniających się jasnymi elewacjami uzupełnionymi elementami drewna. Teren kompleksu wypełni bogata zieleń, która wraz z zabudowaniami stanowić będzie komfortową i przyjazną przestrzeń do zamieszkiwania. Dzięki zastosowaniu ekologicznych rozwiązań m.in. w postaci zbiorników retencyjnych, osiedle Atmosfera wyróżniać się będzie niskimi kosztami utrzymania. System monitoringu wraz z szeregiem rozwiązań technologicznych zagwarantują wysokie poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie zwiększą komfort zamieszkiwania na osiedlu. W ofercie osiedla znajdują się funkcjonalne lokale mieszkalne o najbardziej cenionych przez nabywców układach jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych. Wszystkie mieszkania posiadają dostęp do przestronnych balkonów i loggii, zaś wybrane lokale zajmujące pierwsze piętro oferowane są z dużymi zielonymi tarasami,...