Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Wrocław i okolice - 3 inwestycje

Bingo Home

Wrocław, Wrocław Wilkszyn, ul. Pod Lasem

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:27 domów

Powierzchnia:100-102.16 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: INKOM S.A.

KOWARZYKA I

Wrocław, Wrocław ul. Hugona Kowarzyka

Termin oddania:

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:- m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

KOWARZYKA II

Wrocław, Wrocław ul. Hugona Kowarzyka

Termin oddania:

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:- m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Aktualności Dzielnica Wrocław

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Już wkrótce ruszy budowa inwestycji Jagiełły 6

Firma Bouygues Immobilier zrealizuje kolejną inwestycję mieszkaniową w stolicy Dolnego Śląska. Nowoczesne osiedle o nazwie Jagiełły 6 powstanie na Nadodrzu i wprowadzi na rynek 69 luksusowych apartamentów. Budynek wyróżniać się będzie unikatową architekturą i kameralnym charakterem, a w jego wnętrzu swoje wymarzone lokum znajdą klienci o najwyższych wymaganiach.

Jagiełły 6 jest wyjątkowym projektem, nie tylko z uwagi na doskonałe położenie, ale również ciekawą architekturę połączoną częściowo z zabytkowym budynkiem. Apartamentowiec zaprojektowany przez wybitnego wrocławskiego architekta Zbigniewa Maćków, stanowi znakomitą propozycję dla osób chętnie korzystających z uroków wielkomiejskiego życia. Osiedle Jagiełły 6 cechuje się ponadczasową formą, która harmonijnie łączy nowoczesną architekturę z walorami zabytkowych kamienic. W obrębie obiektu rozmieszczonych zostanie 69 komfortowych apartamentów, z których najmniejszy posiadać będzie powierzchnię równą 23 mkw, zaś największy zajmie 137 mkw. Wszystkie mieszkania posiadać będą dostęp do przestronnych balkonów lub tarasów. Dodatkowo w ramach inwestycji planuje się stworzenie podziemnej hali garażowej dla mieszkańców oraz zielonego wewnętrznego dziedzińca. Przyszli mieszkańcy budynku Jagiełły 6 z pewnością docenią bliskość Rynku Starego Miasta oraz Wyspy Słodowej. W pobliżu osiedla zlokalizowane będą przystanki komunikacji tramwajowej i autobusowej, a także szkoły i uczelnie wyższe. Niewątpliwy atut położenia obiektu stanowić będą również pobliskie tereny zielone oraz Odra.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Promocyjne ceny mieszkań na osiedlu Błękitne Aleje

Firma ATM Inwestycje przygotowała specjalną promocję mieszkań na osiedlu Błękitne Aleje. Atrakcyjna oferta dewelopera pozwala na zakup 67-metrowego lokalu na Bielanach Wrocławskich już za niespełna 330 tys. zł. Co więcej pozostałe mieszkania proponowane są nabywcom w równie korzystnych cenach. Szczegóły promocji dostępne są w biurze sprzedaży dewelopera.

W ramach inwestycji Błękitne Aleje trwa budowa domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej szeregowej. Realizacja projektu odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy z nich obejmujący powstanie 10 obiektów rozpoczął się na początku bieżącego roku, a jego zakończenie planuje się na II kwartał 2017 roku. W fazie drugiej trwa budowa 8 lokali mieszkalnych, których ukończenie datuje się na koniec lipca przyszłego roku. Będą to mieszkania rozlokowane w budynkach z zabudową bliźniaczą dwulokalową. Oferta osiedla zawiera domy o powierzchniach kształtujących się od 105 do 141 mkw. Każdy z nich oferowany jest z działką zajmującą od 198 do 579 mkw. Dodatkowo budynki dwulokalowe posiadają dostęp do prywatnych garaży, wbudowanych w bryłę obiektu. Uzupełnienie oferty kompleksu stanowią nowoczesne mieszkania o metrażach wahających się w przedziale 31-80 mkw, do których przynależą balkony lub ogródki. Osiedla Błękitne Aleje wyróżnia się prostą formą architektoniczną, płaskimi dachami oraz eleganck...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Trwa budowa osiedla Forma Wysoka

Grupa PROFIT Development kontynuuje prace związane z realizacją inwestycji mieszkaniowej o nazwie Forma Wysoka. Kompleks powstaje w odległości około 0,2 km od Wrocławia, w miejscowości Wysoka, przy ulicy Cztery Podkowy. Wraz z budową osiedla deweloper prowadzi sprzedaż lokali mieszkalnych, które zostaną oddane do użytkowania jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Forma Wysoka to kameralna inwestycja, obejmująca powstanie trzech obiektów wielorodzinnych, których wysokość wahać się będzie od jednej do czterech kondygnacji naziemnych. Budynki charakteryzować się będą niską zabudową i nowoczesną architekturą, a ich otoczenie stanowić będzie komfortowe przestrzeń z urokliwymi terenami zielonymi o dużej funkcjonalności. Na osiedlu Forma Wysoka zaprojektowano 209 lokali mieszkalnych posiadających korzystne i cenione przez nabywców układy. W ofercie znajdują się funkcjonale kawalerki zajmujące 25-26 mkw, komfortowe lokale 2-pokojowe o metrażach od 33 do 46 mkw, przestronne mieszkania 3-pokojowe z powierzchniami kształtującymi się w przedziale 53-67 mkw, a także wygodne lokale z 4 pokojami zajmujące od 65 do 94 mkw. Mieszkania oferowane w ramach inwestycji Forma Wysoka posiadają dostęp do obszernych balkonów i tarasów. Pomieszczenia charakteryzują się naturalną jasnością, która stanowi efekt zastosowania dużych okien. Osiedle gwarantuje wysokie...