Stare Żerniki

Wrocław, Fabryczna, Żerniki ul. Pieprzna

8

mieszkań

West Invest Company Sp. z.o.o.

Dostępne mieszkania

Pełna lista mieszkań


Opis inwestycji

Stare Żerniki to  nowoczesna, nawiązująca do klasyki, niska zabudowa, która pozwala na wygodne życie z dala od zgiełku centrum miasta.

 

Projekt zakłada powstanie 17 nowych mieszkań. Blok posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem, bez kondygnacji podziemnych. Na osiedlu przewidziano 20 naziemnych miejsc parkingowych oraz jeden garaż umiejscowiony w budynku. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadać udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

 

Układ mieszkań został dostosowany do jak największej wygody mieszkańców. Na komfort życia wpłyną zapewne zielone nasadzenia oraz części wspólne gdzie toczyć się będzie życie lokatorów.

 

Lokalizacja Inwestycji w dzielnicy Wrocław Fabryczna sprzyja odpoczynkowi na łonie natury w licznych parkach, czy uprawianiu sportów (orliki, stadion, siłownie). Dogodny dojazd do Centrum zapewnią liczne linie autobusowe i tramwajowe.

 

Developer

Biuro Sprzedaży: Stare Żerniki

ul. K. Wielkiego 67 lok. 210A


530 000 088

info@westcompany.pl

https:

Zapytaj o szczegóły ofery

Jestem zainteresowany/a zakupem nieruchomości w Państwa inwestycji. Proszę o kontakt.

Udostępnij

Zobacz też

Najnowsza opinia o deweloperze West Invest Company Sp. z.o.o.

Stare Żerniki

Witam ! Szukam osób które również zakupiły mieszkanie w inwestycji Stare Żerniki. Z uwagi na rodo ciężko o jakikolwiek kontakt, natomiast w oczekiwaniu na mieszkania dobrze jest połączyć siły. Pozdrawiam

Data dodania: 28-01-2019

Autor: kupująca